·Ehitusfoorumide nimekiri · Vasta · Statistika · Registreerimine · Otsing · ·
Ehitusfoorum / Vaba teema / Vargus, vandalism ja sissemurdmine ehitus objektil.
Autor Tekst
Optimist
# Postitatud: 24.03.2013 17:40
Vasta 


Kas kellelgi oskab öelda kui palju on ehitus objektidel vargusi, vandalismi ja sissemurdmisi mida kindlustus ei ole hüvitanud? Ja miks ei kasutata ehitusobjektidel tehnilist valvet?

majaehitus
Kasutaja
# Postitatud: 18.10.2014 13:48 · Muudetud: majaehitus
Vasta 


Meil on ehitusfirma ja kasutame alati ka ehitusobjektidel valveseadmeid. Kohe, kui elekter see ja uksed-aknad kinni on võimalik objekt valvestada.
Üritatud ikka on, kuid enam miskit kätte ei ole saadud. Üldjuhul aitab kõige paremini vali sireen ja automaatse valgustuse süttimine, et kurikaelad eemale peletada.
Samas pakume KODUVALVE seadmeid ka meie e-poes müügiks. Kliendid, kes on need endale soetanud on rahul ja põhjus on sageli just ehitusjärgus objektidelt äraviidavad tööriistad ja äärmuslikel juhtudel on ka seintest juhtmed vase pähe välja lõigatud. Seega tasub valvesse panna ja kui valida lepingu- ja kuumaksuvabad seadmed, siis ei ole see ka kulukas.

Lisainfo: KODUVALVE

katjoshka
Kasutaja
# Postitatud: 02.12.2017 18:53
Vasta 


Väga harva kui kindlustus sellist asja ikka ei kata. Enamasti võetakse lihtsalt omavastutus maha, aga kui on selge vandalism, siis kaetakse. Ehitusobjekti jaoks peaks olema ettevõtte varakindlustus ja mõned seltsid pakuvad spetsiaalselt ehituse jaoks kindlustust, näiteks Gjensidige (siin on üks arvustus isegi). Kui objektil pole valvet, vot siis on asi imelik..

Sinu vastus
Paks kiri  Kursiivkiri  Allajoonitud kiri  Pildilink  URL link 

» Kasutaja  » Parool 
Sa võid postitada anonüümselt, sisestades lihtsalt hüüdnime ilma paroolita – kui seda nime ei kasuta mõni teine foorumi liige – või siis jäta mõlemad väljad tühjaks.
 
Foorum kasutab miniBB™ ©2001-2006