·Ehitusfoorumide nimekiri · Vasta · Statistika · Registreerimine · Otsing · ·
Ehitusfoorum / Vaba teema / AS Karukell Saaremaal
Autor Tekst
Kaastundlik
# Postitatud: 11.06.2013 07:22
Vasta 


Juhtum siis järgmine.
Üksi elav vanainimene otsis töömeest/firmat, mis teostaks väikese eramaja välisukse demonteerimise ja uue paigaldamise. Sai siis Karukella esindusest teada, et ukse paigaldamine maksab ca 75 eurot, demonteerimise kohta unustas hoopis küsida. Võttis siis ühendust ettevõtte esindajatega ja kohale nad tulid ja lubasid asja ära teha. Vanainimene siis uuris ka hinda, mille peale öeldi, et seda on raske öelda ja kujuneb töö käigus. Terve päeva rassisid siis mitu meest ühe välisukse kallal ja tellija ikka muudkui vaatas murelikult ja küsis ikka hinda ja jätkuvalt ei öelnud keegi midagi konkreetse, ega üldse mingit summat.
Töö sai tehtud ja järgmisel päeval töödi ligi 450 eurone arve!!! Vanainimene ahastuses, et nüüd tuleb oma matusesäästude kallale minna. Tegin väikese turu-uuringu ja tõesti - hind oli ikka väga soolane, Selliseks keskmiseks hinnaks sain erinevaid lehekülgi vaadates sellise töö puhul 100 - 150 euri kogu töö.
Lisaks ei olnud esitatud arvel toodud eraldi välja, mis kui palju maksis. Vanainimene maksis siiski nõutud summa, sai 40 euri isegi alla kaubeldud :S Ütles, et tema aus inimene ja eks ise süüdi, et kohe konkreetset hinda ei nõudnud.
Ehk nii ongi, aga kui eetiline on firma käitumine? Oleks siiski võinud teha pakkumise ja tuua välja tööde ja materjalide maksumusel arvestades, et vana inimene ei oska ehk ise kõigi küsimuste peale tullagi. Tagantjärele ütleb tellija, et ta ei oleks sellise hinna eest kindlasti seda tööd tellinud!
Tahaks kuulda teadjamate arvamust nii hinna kohta kui ka firma sellise käitumise kohta. Väga ebaprofessionaalne ja jultunud tundub minule selline käitumine!

Sinu vastus
Paks kiri  Kursiivkiri  Allajoonitud kiri  Pildilink  URL link 

» Kasutaja  » Parool 
Sa võid postitada anonüümselt, sisestades lihtsalt hüüdnime ilma paroolita – kui seda nime ei kasuta mõni teine foorumi liige – või siis jäta mõlemad väljad tühjaks.
 
Foorum kasutab miniBB™ ©2001-2006