·Ehitusfoorumide nimekiri · Vasta · Statistika · Registreerimine · Otsing · ·
Ehitusfoorum / Vaba teema / Taavi Haljak / Tretley OÜ
Autor Tekst
hance
Kasutaja
# Postitatud: 30.12.2013 14:57
Vasta 


Isik ja firma, keda tuleks vältida.
Võlaprobleemid, tähtaegadest ja kokkulepetest mitte kinnipidamine, hooletus ning korrapidamatus objektil ja kõik muu kaasnev. Töötab koos naisega, kelle nimi on Regina (perekonnanime ei tea).

Olukord oli selline, et võtsin ta endale krohvima ja maalritöid tegema. Kuni krohvimise lõpuni tegid tööd, kuigi paaril korral ei ilmunud objektile kokkulepitud ajal.
Suuremad probleemid algasid pahteldamise ja lihvimise ajal. Kui olin talle osa töö eest ette maksnud, ei ilmunud mees enam objektile. Helistasin talle korduvalt ja saatsin sms-e kuid kasu ei miskit. Vahepeal võttis küll mees minuga ise ühendust, et tahab objekti siiski lõpetada, kuid kokkulepitud ajal enam kohale ei ilmunud ja telefonile ega sms-dele ei vastanud.
Pidin 2-3 nädalaks ära sõitma. Objekt seisis kolm nädalat ilma, et mees ise oleks huvi tundnud tööde jätkamise vastu, misjärel proovisin temaga uuesti ühendust saada. Sain kätte ta naise Regina, kes oli minuga nõus kohtuma - mees ei saavat tulla, kuna on haige ja magab. Näitasin talle arvutusi, palju on ette makstud ja küsisin, millal nad uuesti pahteldama tulevad. Regina küsis veel, kas saaksin neile veel raha ette maksta (ei andnud enam). Regina ütles, et mees ärkab paari tunni pärast ja siis nad helistavad mulle. Regina helistaski 3 tunni pärast ja andis mõista, et nad ei tule. Rohkem nendega suhelnud ei ole.

Nimi - Taavi Haljak

Telefon - 58331678, 53404077, 58278461

Aadress - Asunduse 6-6, Tallinn

Firma nimi - Tretley OÜ

Kood - 12230509

Sinu vastus
Paks kiri  Kursiivkiri  Allajoonitud kiri  Pildilink  URL link 

» Kasutaja  » Parool 
Sa võid postitada anonüümselt, sisestades lihtsalt hüüdnime ilma paroolita – kui seda nime ei kasuta mõni teine foorumi liige – või siis jäta mõlemad väljad tühjaks.
 
Foorum kasutab miniBB™ ©2001-2006