·Ehitusfoorumide nimekiri · Vasta · Statistika · Registreerimine · Otsing · ·
Ehitusfoorum / Vaba teema / Veebilehe loomine.
Autor Tekst
dkobanan
Kasutaja
# Postitatud: 13.02.2023 11:29
Vasta 


Tere poisid, ma tahan luua oma veebilehe ja ma ei tea, millist domeeni on kõige parem valida. Palun andke mulle nõu, võib-olla on mõni teist seda hiljuti teinud.

bedolaga
Kasutaja
# Postitatud: 13.02.2023 13:43
Vasta 


Tere päevast. Veebilehe loomine ei ole lihtne ja keeruline asi. On väga raske ja mitte lihtne seadistada kõike nii, et kõik töötaks saidil õigesti. Aga otsustada, milline server sobib teie saidi jaoks kõige paremini - keeruline küsimus, millele ei ole lihtne vastata, kuid siiski üsna võimalik. Serveri valimine algab teie enda eesmärgi määratlemisega ja turul saadaolevate pakkumiste kaalumisega. Serveri valimiseks peate mõistma, et serverid on liigitatud ja nende vahel on erinevusi. Ja pärast serveri valimist peate otsustama domeeni üle. Hetkel on odav ja lihtne domeeni registreerimine siin https://gmhost.hosting/en-est/domain-registration . Saate lugeda läbi kõige levinumad küsimused ja otsustada hinnakujunduse üle.

bedolaga
Kasutaja
# Postitatud: 13.02.2023 17:13
Vasta 


Vastus sellele küsimusele sõltub teie individuaalsetest vajadustest. VPS-server pakub suuremat paindlikkust ja kontrolli oma hostingukeskkonna üle, kuid nõuab ka rohkem tehnilisi teadmisi ja võib olla kallim.

SEOagentuur
# Postitatud: 22.07.2023 21:34
Vasta 


Tere!

Kui on veel küsimusi, siis võib vabalt ühendust võtta: WordPress kodulehe tegemine

Sinu vastus
Paks kiri  Kursiivkiri  Allajoonitud kiri  Pildilink  URL link 

» Kasutaja  » Parool 
Sa võid postitada anonüümselt, sisestades lihtsalt hüüdnime ilma paroolita – kui seda nime ei kasuta mõni teine foorumi liige – või siis jäta mõlemad väljad tühjaks.
 
Foorum kasutab miniBB™ ©2001-2006