·Ehitusfoorumide nimekiri · Vasta · Statistika · Registreerimine · Otsing · ·
Ehitusfoorum / Uus maja / Kuna mu ehitusloata suvemaja lammutatakse?
Autor Tekst
suss
Kasutaja
# Postitatud: 28.09.2009 11:14
Vasta 


Kui olen oma suvemajaga (26m2 ja 6,5 m kõrge) juba sarikateni jõudnud aga aga vallaga pole seda kooskõlastanud, siis seaduse järgi, kui mulle ettekirjutus tehakse, peakin ehitise lammutama ja kui ma seda ei tee, siis tehakse seda sundkorras. Kui tõenäoline selline teguviis on ja kas saab ka mingeid trahve enne kui asi sundlammutuseni viib. Ehitis asub teistest ehitistest vähemalt 50 m kaugusel, elektriliinid ca 30m ja on ehitatud maalapile kuhu kunagi ammu on elumaja ehitamiseks planeering tehtud. Ehitis asub maakohas ja on üsna vähe silmapaistev.

Mis mind ja ehitist ees oodata võib, või mida kavalat veel teha annab? Kellel kogemusi...

aqqq
# Postitatud: 17.06.2010 13:05
Vasta 


Kui just ise pärima ei lähe, ning naabrid ka normaalsed on, siis ei tohiks miskit juhtuda, tean kohti, kus elamurajoonides on pilpamaju ja kõrvalhooneid püstitatud viimase 15a jooksul, ning ükski koer pole haukunud, kuigi need on tihedalt asustatud alevites, ning vallavalitsuse töötajad sõidavad neist iga päev mööda.

Sinu vastus
Paks kiri  Kursiivkiri  Allajoonitud kiri  Pildilink  URL link 

» Kasutaja  » Parool 
Sa võid postitada anonüümselt, sisestades lihtsalt hüüdnime ilma paroolita – kui seda nime ei kasuta mõni teine foorumi liige – või siis jäta mõlemad väljad tühjaks.
 
Foorum kasutab miniBB™ ©2001-2006