·Ehitusfoorumide nimekiri · Vasta · Statistika · Registreerimine · Otsing · ·
Ehitusfoorum / Uus maja / kui palju maksab umbes kastelli võtmed kätte maja?
Autor Tekst
uudishimulik
# Postitatud: 29.12.2006 10:34
Vasta 


tahaks teada kellel kastelli maja, kuidas on kas on hea maja? kui palju maksab umbes võtmed kätte maja? või oskab keegi öelda kui palju on ruutmeetri hind?

Anonüümne
# Postitatud: 04.02.2007 15:15
Vasta 


Kastelliga tasub ettevaatlik olla, väga täpselt kirja panna kõik, mida soovid, sest neilt võib tünga saada. Ja nende poolt pakutud ehitajaid tasub kontrollida. Minu püstitati Kastelli maja 5 kuud kauem kui lepingus fikseeritud, sest ehitajad olid jotad ja ei suutnud seinu õigete kohtade peale panna.
Soovitan kindlasti mitte 100% ettemaksu teha majakarbile, sest pärast pole millestki kinni hataka, kui raha kõik makstud. Kastellil oli vähemalt 2 aastat tagasi lepingud, kus nendele mingeid trahve ei tekkinud, kui nad omalt poolt lepingut korrektselt ei täitnud.
Samuti tasub ettevaatlik olla Kastelli poolt pakutud arhitektidega - suht lohakad.

Kastelli
# Postitatud: 07.03.2007 22:35
Vasta 


Tere, "anonüümne"!
Ootan Teie pöördumist minu poole, sest püstituse osas on süüdistused äärmiselt rängad.
Mis puudutab ettemaksu, siis siin kehtib väga lihtne printsiip - igale maksele peab olema panga garantii. Seega kui klient ei soovi ettemaksu teha, muretsegu pangagarantii summa ulatuses ning kõik on OK.
K-Majad OÜ ehitusjuht
Ain Vare
5047998

Anonüümne
# Postitatud: 08.03.2007 09:58
Vasta 


anonüümne..
ajad siin suust sitta välja aga oma nime ei julge panna...
ma tahax ka teada millistel alustel sa seda väidad..
*üx paigaldaja*

Anonüümne
# Postitatud: 10.04.2007 15:31
Vasta 


Mis alustel? Oma kogemustele tuginedes väidan. Ja miks ma peaks valetama? Täpselt nii oli, et 5 kuud pidin kauem ootama, kuna kogu aeg oli mingi jama. Ja mõtetu jama. Täpselt nagu poleks ehitajatel mõõdulinti olnud, et asjad õigetesse kohtadesse panna.
Ehitajate poolt minu metsa alla jäetud alkoholipudelid pidin kõik ise ära koristama, kuigi teavitasin sellest Kastelli projektijuhti. Seega on hr Ain Vare sellest vägagi teadlik.
Ma ei taha kedagi mustata, kuid minu meelest võiks teised ka teada, milline tegelik olukord võib olla ja et kõik ei ole nii roosiline ja ilus, kui lubatakse. Oleks mina Kastellist enne teadnud ja mind hoiatatud, oleksin osanud kindlasti teisiti käituda ja ettevaatlikum olnud.
Ja ettemaksuga on tavaliselt nii, et üldiselt ei küsita 100% ettemaksu. Aga Kastelli küsib.

Kaid
# Postitatud: 14.06.2007 14:20
Vasta 


Muule vastu ei oska vaielda, eks klient teab, ja miks ta peaks valet juttu ajama, aga enamus ehitusfirmad võtavad 100% ettemaksu... Sellest rahast nad ju ehitavadki:)

ets
# Postitatud: 25.06.2008 11:12
Vasta 


tere anonüümik!

Te mustate siin väga rängalt kastelli püstitajaid,aga kaugeltki mitte kõik ei ole parmud,lohakad ega kummivenitajad. Olen ise püstitaja ja minul pole ühegi majaga kauem läinud kui 1,5 kuud.Ma kuidagi ei usu, et kogu viga oli 100% kastelli poolne! Kas teil endal olid vundamendi osas kõik nõudmised õigeks ajaks õieti täidetud?

ora
# Postitatud: 05.01.2009 00:44
Vasta 


Sai ka kunagi neid kokku pandud.Ega see asi ikka nii roosiline ei old jah.Tööandja poolt lubatud asjad jäidki unistuseks.Töö oli lohakas sellepärast nii meil kui teistel.Aga eks ole tublisidki ehitajaid kuskil.

Nilsson
# Postitatud: 28.09.2009 12:59
Vasta 


Ehitasime Kastelli maja, arvasime et siis on Põhjamaade kvaliteediga maja kindlustatud, aga pidime paraku selles kõvasti pettuma. Müügijuht lubab et koostöös nende partneriga saab osta "võtmed kätte" maja, aga sellest on asi küll väga kaugel. Sisuliselt Kastelli müüb vaid projekti ja ehitusmaterjalide paketi majakarbi ehitamiseks. Kuna Kastelli ise soovitas ehitusfirmat, ehk nende partnerit, siis arvasime et tegemist on ehitusfirmaga, kelle kvaliteeti võib usaldada. Paraku oli selle ehitusfirma näol tegemist jobude kambaga, kes küsis hiigelhinda keskmise kuni halva ehituskvaliteediga tööde eest. Aina uusi halbu üllatusi praagi näol on tulnud. Kastelli on küll ka ise nüüd lõpetanud koostöö selle firmaga, aga see meid enam ei aita. Kahtlemata on Kastelli projektid ja ehitusmaterjalide paketid kvaliteetsed, aga ei tohiks luua endale illusiooni et ostad rohkem kui seda: projekti ja materjalid. Kes tahab "võtmed kätte maja", sellele soovitan pöörduda nende firmade poole, kes vastutavad maja ehituse eest otsast lõpuni. Jamad selle väljaselgitamisega, kes vastutab mille eest algas juba pakkumise faasis, kus ehitusfirma lisas oma pakkumises asju, mis olid tegelikult juba Kastelli paketi sees. Pidin siis ise detailidesse laskuma, et vältida seda et samade asjade eest teistkordselt maksta. Nüüd on ka jama sellest, et suurema osa praakide eest vastutab see sama miinimumkapitaliga OÜ, kes oli Kastelli endine partner, ja kelle omanikud/juhid ei taha vastutada enda praakide eest. Kui tunned ise häid ehitusfirmasid, või tahad suure osa majast ise ehitada, siis saan soovitada Kastelli, aga kui tahad "võtmed kätte" Kastellilt siis võid saada pettuda (aga ei pruugi, oleneb ehitajast, usun et nende partnerite seas on ka häid ehitajaid, paraku meile sattus teine).

M. M. Nilsson, Viimsi

mellmarcdes
Kasutaja
# Postitatud: 08.10.2009 14:37
Vasta 


Oleme ehitanud umbes 14 kastelli maja Soomes karmide järelvalvete all.
Maja iseeneset nagu puitkarkassmaja ikka. lihtne püstitada kui projekti oskad lugeda.
Nagu ka projekti peal kirjas tuleb majal kasutada ainult püstoli liimiga naelu, mis iseenest ka õige, sest kruvi võib puidu mängimistega lihtsalt pooleks minna.
Kui lasete endale ehitada siis, vaadake et soojustus oleks õigesti paigaldatud.
Soojustuse paigaldamisega tehakse viga siis kui paigaldatakse enne tuuletõke ja siis soojustus, nii ei saa õiget tulemust ja jäävad tuuletõkke alla tühjad kohad, millest tekkivad külmasillad. vill peab olema paigaldatud enne tuuletõked, et mõlemalt poolt seina oleks seina postiküljed kaetud. Tasub ka muidugi ülemõõta IR-Laeriga postikohad. viila ei tohi kokku pressida vaid ta peab jääma õhuline.
Projektil on põhimõteliselt kõik kirjas, isegi katuse roovituse sammu mõõdud.

www.mellmarc.ee

Helena
# Postitatud: 20.02.2010 11:06
Vasta 


Kui palju võib maksma minna kastelli maja :Kartano 172 võtmed kätte hinnaga?palun aidake siis oskan arvestada et suvel plaanis seda maja osta teilt.

Jakup
# Postitatud: 26.02.2016 11:46
Vasta 


Otsin ka mingit vihjet hindade kohta....aga...võta näpust. Eestis pole hind nii väheoluline... kesteab...kui Soomes...aga selle puudumine veebilehtedel peletab tavahuvilise sealt hetkega. Majaehitus ei päris sama kui nagu porgandiost keskturul, kus hinda pole esil ja kus müüja takseerib enne hinna ütlemist klienti viis korda ülalt alla ja alt üles:)))))

Sinu vastus
Paks kiri  Kursiivkiri  Allajoonitud kiri  Pildilink  URL link 

» Kasutaja  » Parool 
Sa võid postitada anonüümselt, sisestades lihtsalt hüüdnime ilma paroolita – kui seda nime ei kasuta mõni teine foorumi liige – või siis jäta mõlemad väljad tühjaks.
 
Foorum kasutab miniBB™ ©2001-2006