·Ehitusfoorumide nimekiri · Vasta · Statistika · Registreerimine · Otsing · ·
Ehitusfoorum / Vana maja / Ventilatsiooni puhastus ja majavammi tõrje
Autor Tekst
Anonüümne
# Postitatud: 11.06.2004 09:04
Vasta 


Ventilatsiooni puhastus ja majavammi tõrje

Anonüümne
# Postitatud: 28.06.2004 11:24
Vasta 


Kas oled teadlik, et on võimalik lasta puhastada ventilatsioonisüsteeme ja rasvakanaleid? Kui ei siis näed selline asi on täitsa normis.....sai kolitud uude korterisse ja pidevalt sein tolmune.......nüüd ventilatsioonitoru puhastatud ja enam probleemi pole. Lahendus alati lihtsam kui arvata võiks

Anonüümne
# Postitatud: 20.09.2004 22:27
Vasta 


Lifa Partners OÜ teostab neid töid juba pikaajaliselt ja esimestena eestis. www.lifa.ee

Anonüümne
# Postitatud: 26.10.2004 08:49
Vasta 


No jah.......... ventilatsiooni ja seenkahjustuste likvideerijaid on ju teisigi. Näiteks Oü ASBEKO, kellel täitus äsja 10-s puhastatud ventilatsiooni km.
Tegutseme päris mitmel rindel kui huvi siis .......www.asbeko.ee

Anonüümne
# Postitatud: 30.01.2005 02:03
Vasta 


mis on seenkahjustuse põhjus?

Anonüümne
# Postitatud: 10.04.2005 15:27
Vasta 


Sobiv kasvupind ja kliima (pikaajaline niiskus) mille puhul õhus lenduvad seeneeosed kasvama hakkavad

Anonüümne
# Postitatud: 29.06.2006 11:03
Vasta 


Minu firma kogemuse põhjal võin öelda, et Asbeko on üsna kallis ja samas kvaliteet pole just kõige parem. Hiljuti pöördusime OÜ Windair-i ja nad tegid korralikult ja õigeaegselt oma töö ära ja samas oli hind ikka kõvasti soodsam kui Asbekol. Kusjuures nad pakuvadki parimat hinda eesti turul. Samas on neil kaasaegne tehnika ja ka töömehed tundusid asjalikud ja professionaalsed. Oleme väga rahul nendega ja soovitame ka teistele.

Anonüümne
# Postitatud: 29.06.2006 11:04
Vasta 


kui on huvi siis nende nende lehekülg oli vist www.windair.ee , kui ma õieti mäletan.

Anonüümne
# Postitatud: 16.07.2006 20:16
Vasta 


huvitav mis hinnaklassi võiks jääda kaheksa korteriga maja kõikide vent korstende puhastus.....
eks homme saan küsida hindasid spetsialistedelt ise muidugi..

markos
# Postitatud: 08.11.2006 15:04
Vasta 


Minu vanas Nõmme majas eemaldas majavammi WindAir oü. Väga sõbralikud mehed ja tegid kiiresti ja korralikult. teenuse hind oli kaa täitsa normaalne. ei tahaks reklaami teha, aga mina jäin rahule.

Anonüümne
# Postitatud: 28.11.2006 21:22
Vasta 


Hetkel tekkib neid ventilatsioonisüsteemide puhastamisega firmasid nagu seeni peale vihma. Aastal 2004 oli neid vaid kaks, kolm.............

Puhastusteenust otsides tuleks ennekõike uurida mida ja kuidas sulle teenust pakutakse. Loomulikult tuleb ka jälgida kasutatavat tehnikat ja et teenuse pakkujad omaksid ka vastavat koolitust ja litsentse. Praegu turul hulganisti libafirmasid liikvel, kes kasutavad puhastuseks korstnapühkija harjasid või omavad seadmeid kuid pole koolitust maitsta saanud. Seadmetest jääb väheks kui mehed neid õieti kasutada ei oska.

Antud vallas maailmas nr. 1 kohal on Ameeriklased. Seal probleemid kõige suuremad ja tehnika kõige kaugemale arendatud.

Teenuse tarbijale oleks ainus soovitus. nõua korralikku dokumentatsiooni ja videomaterjali kanali sisemusest, vastasel juhul võib juhtuda nii et puhastatakse luukide lähedusest, aga muu süsteem jääb hoopiski puhastamata.

Normaalne oleks puhastada eluruumide ventilatsioonikanaleid kohe peale uue korteri valmimist, hiljem aga iga 5 aasta järel. Kui tehakse remonti või toimub suurem asjade ja vaipade ringi tõstmine siis peale seda kah.

Kohvikutes soovitav iga 2 ja kontorites 3 aasta tagant.


Oleme Eestis ainsad kes kasutavad USA seadmeid ja omavad sealset koolitust ja litsentse. Iga aasta käime atesteerimisel ja uusimaid nippe omandamas. Kellel asja vastu rohkem huvi siis tuleva suvel tulevad USA antud ala spetsialistid siia asjast pikemalt rääkima.

triipkood
# Postitatud: 04.10.2007 23:53
Vasta 


Ka meil puhastas põrandat Aspeko ja mürgitas, aga suht kallis firma tõesti ja garaniid lubas 2-ks aastaks, kuid ootan garantiikirja juba 3 kuud, lubati koju kätte tuua, kuid kuna nad tahtsid toa uuesti üles ehitamise eest 100 000.- ja me keeldusime, siis kahtlustan, et peale seda ka mürgitati kuidagi ülejala.

Valentin
Kasutaja
# Postitatud: 29.03.2008 23:25
Vasta 


Tean veel üks tõeline firma, nagu JERSTEEL OY. Kes pakub see teenus. Pakkusid hind ikka kõvasti soodsam kui Windair ja teised. Väga korralik mehed ja professionalsed. Teevad video uuring ja liisasid CD pladile, siis ma näen mille eest ma maksan. Ikka soovin.

lifa
# Postitatud: 02.02.2009 12:05
Vasta 


URL OÜ Lifa alustas tegevust aastal 2003, koostöös Soome juhtivate ventilatsiooni puhastus, -projekteerimis ja -paigaldus spetsialistidega.
Tänaseks oleme koostööpartneriks enamik Eesti ventilatsioonisüsteemide paigaldavate- ning hooldavatele ettevõtetele.
Meie teenindusmeeskond omab kõige kaasaaegsemaid seadmeid, millega pakkume: köökide rasvakanalite pesu, kortereleamute korstnalõõride, ning üldkasutatavate hoonete ventilatsiooni torustiku ja agregaatide puhastust.
www.ventpuhastus.ee
logo

olga11
Kasutaja
# Postitatud: 17.03.2009 23:57
Vasta 


lifa oü kuulsin auinult täna. varem midagi ei ole kuulnud. kudas see võimalik. Kegi räägi valesti. Ka vaatasin lifa oü portfolio, see saama nagu lifa partners, asbeko ja jersteel oü. Ka huvitav küsimus... missuguseid spetsialistid seal töötavad, kui töö alguses juba valetavad!?

jersteel
Kasutaja
# Postitatud: 07.04.2009 21:47
Vasta 


JERSTEEL OY
Alustame oma tegevus 2006 aastal. Oleme koostöö partnerid Soome kontserniga. Iga aasta meie töötajad sõidavad koolituse Soomes ja tõusavad oma kvalifikatsioon.
JESTEEL OY pakkub:
köögi ventilatsiooni torustike puhastamine, rasva eemaldamine, gaasi kanalide puhastamine, elamumaja ventilatsiooni video uuring ja puhastus, puhastus grafiku koostamine ja leidmine parim variant puhastuse jaoks.
www.jersteel.ee

tellija
# Postitatud: 23.10.2011 17:41
Vasta 


Need Lifa mehed on ühed parajad udud!
Kui tööd kontrollida, siis 5 korda peavad ühte-sama objekti üle tegema enne kui asja saab! Väga tüütu sellistega asju ajada!

klient
# Postitatud: 26.10.2011 10:54
Vasta 


Meie tellisime torude puhastusteenust Feliton OÜst, kah päris pikalt Lõuna-Eesti turul olnud. Uskumatult kiire töö ning hea kvaliteet normaalse hinnaga. Kaasaegne tehnika ja oskajad mehed. Kaasa annavad korraliku dokumentatsiooni, mida aktsepteerib ka Päästeamet, pildid kanali sisemusest enne ja peale puhastust. Soovitame www.feliton.ee , kindlasti teeme nendega koostööd ka edaspidi.

Rubens
Kasutaja
# Postitatud: 08.02.2021 11:42 · Muudetud: Rubens
Vasta 


Tere, tahtsin lihtsalt jagada, et meil on suur puhastusettevõte, mis katab kogu Tallinna. Kui teil on midagi, mida tuleb puhastada või pesta, pöörduge palun meie poole, et saaksime aidata.
Me töötame koos:
majad
korterid
köögid
korrused
tagaaiad
autod
paadid

Saame pesta su nõusid, koristada elutoas jama või pesta sinu eest autot. Võta julgelt ühendust igal ajal. Meil on väga hea meel teid aidata. https://www.puhastusteenused360.ee

majaehitus
Kasutaja
# Postitatud: 10.02.2021 12:03
Vasta 


Tere
Köögi kubust väljaminev ventilatsioonitoru, läbimõõt 150mm ja plastikust.
Pikkus koos paari pöördega kokku ca 15m.

Kas sellist asja on võimalik puhastada? u 15 aastat on paigas olnud ja võib arvata, et seal seest on omajagu rasvane.


maja ehitus

NicolenuM
# Postitatud: 11.06.2021 03:56
Vasta 


AllExpress Endless coupons, discounts, promotions and flash deals. Competitive Prices On More Than 100 Million Items. Check Out All Deals on AllExpress. 24*7 Customer care. Buyer's Protection. Free Shipping Worldwide. Secure Payment Method.


per day. Accessories . to any place
inexpensive. Thermometers for pets . to anywhere in the world
Unique products. Goods for a reptile and Amphibia .always
very fast. Equipment for the house . to anywhere in the world
Unique products. Computer cables and sockets .to order
@a

Sinu vastus
Paks kiri  Kursiivkiri  Allajoonitud kiri  Pildilink  URL link 

» Kasutaja  » Parool 
Sa võid postitada anonüümselt, sisestades lihtsalt hüüdnime ilma paroolita – kui seda nime ei kasuta mõni teine foorumi liige – või siis jäta mõlemad väljad tühjaks.
 
Foorum kasutab miniBB™ ©2001-2006