·Ehitusfoorumide nimekiri · Vasta · Statistika · Registreerimine · Otsing · ·
Ehitusfoorum / Korteri remont / lae karestamine
Autor Tekst
Anonüümne
# Postitatud: 03.05.2005 15:26
Vasta 


...kui palju seda lage eelnevalt lihvima peab, et võiks värvima hakata ?

Anonüümne
# Postitatud: 20.12.2005 22:40
Vasta 


NI PALJU KUI ISE SOOVID

Anonüümne
# Postitatud: 11.01.2006 12:58
Vasta 


Soovitan paigaldada pinglaed.
Varvimine nõuab tervet rida ettevalmistustöid - lagede krohvimist, pahteldamist, pinna lihvimist. Peal selle on küllaltk problemaatiline eemaldada pindadelt vanu pealmisi kihte. Lagede ettevalmistustööd peavad toimuma eelnevalt mööblist vabastatud ruumides. Need tööd tuleb teostada tingimata enne teisi ettevalmistustöid (maalritööd, parketi paigaldamine jne.). Elamus ilma ruumide tühjendamiseta, ehkki ajutiselt, on need tööd võimatud. Tööde kvaliteet, aga ka viimistlustööks tegelikult kulunud aeg oleneb suuresti meistrist.Peale selle valgendatud või värvitud lagede iga pole pikk, tavaliselt 2 aastat.

Valgendatud/värvitud laed ei ole vastupidavad tolmule ja mustusele, veele, neile tekivad praod ja tavaline moodus taastada lae normaalne välimus on järjekordsed krohvimistööd. Ka ülemiste naabrite trampimised, mille vastu pole võimalik kunagi end kindlustada, tähendab taas uut lagede valgendamist. Peale selle ei anna valgendatud ja värvitud laed valgustite, ventilatsiooni-, signalisatsiooni- ega tuletõrjesüsteemide sisseehitamise võimalust.

CLIPSO pinglagede puhul ei vaja arhitektuurne lahendus ettevalmistustöid ega ka vastavat ajakulu nende teostamiseks. See tehnoloogia võtab ära kõik ülalkirjeldatud ebamugavused. CLIPSO pinglaed katavad loomulikul moel põhilae puudused ja detektid; nende hulka võib lugeda praod, ebatasasused, läbijooksud, mustuse.

Lagede paigaldamistöödeks pole vaja ruume vabastada elanikest ega mööblist. Peale selle on CLIPSO materjali struktuur selline, et pinglagedele on võimalik paigaldada kergelt valgusteid, signalisatsiooni- ja ventilatsiooni sõsteeme. Materjal kaitseb ruumi läbitilkumistest.Erinevalt valgendatud lagedest - CLIPSO materjal on kergesti pestav tavaliste koduste puhastusvahenditega.
www.clipso.ee

Anonüümne
# Postitatud: 28.01.2006 18:17
Vasta 


www.pinglagi.info

Anonüümne
# Postitatud: 16.05.2006 18:45
Vasta 


Ei soovita paigaldada Cerutti. CLIPSO laed on parem.(kanga kvaliteet ja v'limus)

Tiiu1
# Postitatud: 01.08.2014 12:37
Vasta 


Soovitan paigaldada pinglaed. Vaadake siit: www.findeco.ee Suur värvide valik ja lihtne paigaldus. Ideaalne variant.

Sinu vastus
Paks kiri  Kursiivkiri  Allajoonitud kiri  Pildilink  URL link 

» Kasutaja  » Parool 
Sa võid postitada anonüümselt, sisestades lihtsalt hüüdnime ilma paroolita – kui seda nime ei kasuta mõni teine foorumi liige – või siis jäta mõlemad väljad tühjaks.
 
Foorum kasutab miniBB™ ©2001-2006