·Ehitusfoorumide nimekiri · Vasta · Statistika · Registreerimine · Otsing · ·
Ehitusfoorum / Korteri remont / Vannide remont ja hooldus. www.vannimeister.ee
Autor Tekst
Silja85
Kasutaja
# Postitatud: 23.04.2009 14:49
Vasta 


Vannimeistri meeskonnal on 10 aastane kogemus vannide maailmas. Kui tunned, et Sul on oma vanniga, mullivanniga või aurusaunaga jama majas, siis anna sellest teada. Anname koos igavale vannile uut minekut või lisame mullikale rohkem turbot. Valik on Sinu.

Või vaevled hoopis rikkis või hooldamata seadmega vannitoas? Ole kindel, et kasutusjuhendist ei tea enam ammu keegi mitte midagi ja polegi millegagi rikkis masinat troubleshootida. Siin kuluks küll ära üks korralik hooldus või remont. Valik on Sinu.

Kas vanniskäik on endiselt igav ja aurusaunas tunned võigast higilõhna? Lisade alt leiad vanni, aurusauna kui ka enda jaoks pauerit täis pisikesi vidinaid. Ole valmis, sest kollane hulpiv kummipart läheb pööraseks. Valik on Sinu.

Kui valid, et Sinu vannist ei saa rohkem midagi välja tõmmata, siis võta igal juhul Vannimeistriga ühendust. GARANTEERIME, et kelgukoerasid me vanni ette ei rakenda, aga vähemalt püüame koos anda vanale seadmele algse sära.

Sinu,
Vannimeister

Sinu vastus
Paks kiri  Kursiivkiri  Allajoonitud kiri  Pildilink  URL link 

» Kasutaja  » Parool 
Sa võid postitada anonüümselt, sisestades lihtsalt hüüdnime ilma paroolita – kui seda nime ei kasuta mõni teine foorumi liige – või siis jäta mõlemad väljad tühjaks.
 
Foorum kasutab miniBB™ ©2001-2006