·Ehitusfoorumide nimekiri · Vasta · Statistika · Registreerimine · Otsing · ·
Ehitusfoorum / Korteri remont / välisseinte soojustus korteris
Autor Tekst
Aire
# Postitatud: 16.08.2009 19:12
Vasta 


On erinevaid arvamusi välisseinte soojustamisest korteris sees. Mul on soojustus tehtud korteris ja juba viis aastat, ma ei saa millestki aru, et see oleks olnud vale otsus. Kas on kellelgi midagi juhtunud korteis seoses sellega , et soojustus on tehtud välisseinale seest poolt.?

ReinKasak
Kasutaja
# Postitatud: 13.10.2009 14:09
Vasta 


villa voib panna , see hingab .
Peno voib kondentsi puhul hallitust tekitada

Hoiataja
# Postitatud: 26.02.2010 01:35
Vasta 


villa voib panna , see hingab .
See on küll asjalik jutt:D
Kui seestpoolt üldse soojustada, mis on väga riskantne ning kindlasti ebasoovitatav, siis tuleb tagada, et soojustus oleks absoluutselt aurutihe (soojustusest toa poole teha väga korralik aurutõke). Miks? Seestpoolt soojustamise tagajärjel langeb seina vana osa temperatuur märgatavalt, ning kui sinna pääseb korterist endisel hulgal veeauru, suureneb suhteline niiskus seinas. See loob soodsad tingimused hallitusseente kasvuks ning vähendab konstruktsiooni eluiga. Toast ei pruugi seina sees toimuv hallitamine näha olla.

hghjk,
# Postitatud: 27.02.2010 10:30
Vasta 


Tõsi ta on, et kõige targem sel juhul kasutada penoplasti ja võimalikult tihedat !!! Kõige parem oleks veel penoplastile aurutõke peale panna. Villaga jamamine on mõttetu, sest aurutihedat membraani suht võimatu moodustada. See hingamise jutt on kaka .

cräck
# Postitatud: 04.01.2012 18:28
Vasta 


Meil on vinge aurutõke ja penoplast seinas, hiljem sai ka aknad vahetatud ja nüüd on tuba niiske ja külm- ei küta soojaks ja seinad hallitavad seestpoolt- isegi naisterahvana saan aru, kui mõtetu, maja konstruktsiooni ja tervist rikkuv remont see nn remondimehe poolt on ja oli.

külaline
# Postitatud: 09.01.2012 02:11
Vasta 


Viimased mehed räägivad õigesti. Aga mitte lõplikult. Võite lugeda kastepunktist näiteks vikipeediast. Niiskus õhust kondenseerub (muutub veeks) külmale pinnale. Ja kui me soojustame ruumi sissest, välissein ei saa enam nii palju sooja, ta on lihtsalt külm ja niiskus seal kondenseerub. Aga usuge mind, ka konstruktsiooni sees leidub piisavalt niiskust, et kondenseeruda, üks kõik milline ei oleks aurutõkke. Või siis kuivatage ruumi õhku kuni ca 0%-ni. Siis tõesti ei kondenseeru, sest lihtsalt pole H2O.
Seda tunda algul ei saa, pärast tervis hakkab järele andma. Sest must hallitus on toksiline/mürgine.
http://karso.ee/et/fresh-klapp/

Sinu vastus
Paks kiri  Kursiivkiri  Allajoonitud kiri  Pildilink  URL link 

» Kasutaja  » Parool 
Sa võid postitada anonüümselt, sisestades lihtsalt hüüdnime ilma paroolita – kui seda nime ei kasuta mõni teine foorumi liige – või siis jäta mõlemad väljad tühjaks.
 
Foorum kasutab miniBB™ ©2001-2006