·Ehitusfoorumide nimekiri · Vasta · Statistika · Registreerimine · Otsing · ·
Ehitusfoorum / Korteri remont / põranda soojustamine ja vana laua tagsi panek puitmajas
Autor Tekst
Gea
# Postitatud: 22.03.2010 16:31
Vasta 


Korter asub Tartus vana puitmaja esimesel korrusel, põrandapinda kokku 50 m2 (2 tuba ja köök). Praegu on korteris vana soojustamata põrand, st laud otse taladel ja peal soome papp. Tahaksime vana põranda üles võtta, soojustada (soovitavalt tselluvillaga) ja vanad lauad tagasi panna. Seejärel need lihvida ja õlitada. Probleemsemaks teeb asja see, et ühe toa põranda all on kelder, luuk otse keldrisse ja mingit vahelage pole. Kui palju selline töö võiks maksma minna ja kuhu võiksime esmalt pöörduda ehitaja leidmiseks?

ätt
# Postitatud: 22.03.2010 22:45
Vasta 


Vanad lauad tagasi ja siis viimistleda ei kõla just veenvalt. Vanad võib küll tagasi panna, aga need onju naelaauke täis ja äravõttes lähevad mõned kindlasti ka katki.
Keldri pealse toaga pole probleemi. Kui talad on tugevad, siis võib soojustada altpoolt, st. keldrist. Sellisel juhul poleks tarvis laudu üles kiskuda ja saaks kohe lihvida. Kuigi ka seal on soomepapi naelad ja naelaaugud.
Soojustuseks pakuks siiski Paroc`i
Kui see on teie tõsine soov ja tahtmine, siis......tel. 50 36 489 ja võime rääkida täpsemalt.

1717
# Postitatud: 23.03.2010 18:07
Vasta 


Vanadest põranda laudadest saab väga omapärase ja ilusa põranda , tegin sellise aasta tagasi , samuti oli soomepapp peal ja naelu täis aga see ongi omapärane pärast õlitamist või lakkimist . Pigem on probleemiks just laudade ülesse võtt , sest väga paljud lauad lähevad lõhki, kuna need on löödud suurte naeltega ja need on aastate jooksul roostetand taladesse kinni ja laud on aastate jooksul pehkinud ja pärast pole midagi katkiste laudade asemel panna , sest uus laud jääb hoopis teist tooni jne . Nii et kui on võimalik siis mitte laudu ülesse võtta ja alt poolt soojustada (keldrist kui on võimalik) . Edu soovides .

usr1
# Postitatud: 24.03.2010 23:34
Vasta 


Tere

Mõned päevad tagasi võttis üks töömees 30 m2 põrandat üless kuna olid laudadel vahed sees. Võttis üless ning pani tagasi , lihvis ära + pahtel ning tulemus on supper.
Kui on soovi siis saan aidata.
usr1@hot.ee

leiutaja
Kasutaja
# Postitatud: 27.02.2011 21:57
Vasta 


Ega keegi ei oska pakkuda ruutmeetri hinda töö + materjal. Vana kivimaja, teine korrus. Vanad ladpõrandad. Oleks vaja teha teha järgmine töö. Vanad lauad ära võtta, laagid või talad mis nad iganes on loodida, panna soojustus ja uus laudpõrand panna ja lihvida ja õlitada. Asub Tartus. Ruute tuleks umbes 60.

Palju sellise töö ruutmeetrihind võiks olla, siis teaks palju raha koguda.

Sinu vastus
Paks kiri  Kursiivkiri  Allajoonitud kiri  Pildilink  URL link 

» Kasutaja  » Parool 
Sa võid postitada anonüümselt, sisestades lihtsalt hüüdnime ilma paroolita – kui seda nime ei kasuta mõni teine foorumi liige – või siis jäta mõlemad väljad tühjaks.
 
Foorum kasutab miniBB™ ©2001-2006