·Ehitusfoorumide nimekiri · Vasta · Statistika · Registreerimine · Otsing · ·
Ehitusfoorum / Korteri remont / Üks aken higistab
Autor Tekst
Küsija
# Postitatud: 13.09.2011 19:25
Vasta 


Siin on küll erinevaid küsimusi-vastuseid juba sellel teemal aga soovisin küsida arvamust enda olukorra kohta.
Tegemist Mustamäe korteriga. Aknad mõlemal pool maja. Ühel pool olev aknad on vahetatud eelmise omaniku poolt. 1mis on ühele poole on erali ja esimesena vahetatud ning see on ka murelaps. Aken on talvel seest märg - samuti ka palgede nurgad (hallitavad siis) Tuba on ülejäänud korterist ka tunduvalt jahedam. Alates 2004st aastast on korteris sees tehtud kap remont ning maja ka väljast soojustatud. Probleem oli enne ja asi jätkub samas vaimus.
Kas võib aidata palede uuesti lahti võtmine ja veel püüdlikumalt üritada neid täita? Kuna aga külma tuleb ka aknalaua alt ja tegu on vana aknaga - kas olks mõtekas tellida uus aken lihtsalt? Kuna ülejäänud akendel seda probleemi pole, siis vast vent probleemiks pole?
Olen naisterahvas ja peaksin ka selle lastivõtmise ning uuesti mätsimise tellima - sellest ka minu kõhklus, et kas sellega on mõtet (et ehk töömees teab ja teeb nüüd paremini).
Oleksin tänulik kogemuste ja teadmiste jagamise eest!

Sinu vastus
Paks kiri  Kursiivkiri  Allajoonitud kiri  Pildilink  URL link 

» Kasutaja  » Parool 
Sa võid postitada anonüümselt, sisestades lihtsalt hüüdnime ilma paroolita – kui seda nime ei kasuta mõni teine foorumi liige – või siis jäta mõlemad väljad tühjaks.
 
Foorum kasutab miniBB™ ©2001-2006